Menu witryny

Narciarstwo biegowe

Szkoły Podstawowe - Narciarstwo biegowe

 

Plik z wynikami do pobrania tutaj

 

Łazów 15.02.2018 r.

Komunikat

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

w biegach narciarskich

 

Szkoły Podstawowe

 

Dziewczęta kl. IV i mł. /ur.2007 i mł./

1.Patejko Katarzyna ur.2007 SP Łazów 2,09

2.Gawryś Maja 07 SP Łazów 2,12

3.Kotowska Anna 08 SP Łazów 2,16

4.Butini Soraia 07 SP Łazów 2,21

5.Chendoszka Kalina 07 SP Łazów 2,28

6.Goworek Angelika 08 SP Łazów 2,49

7.Gromek Amelia 07 SP 4 Sokołów 2,58

8.Kamińska Gabriela 07 SP 4 Sokołów 3,13

9.Parzonka Agata 09 SP Łazów 3,37

 

Chłopcy kl. IV i mł. /ur.2007 i mł./

1.Kur Aleksander 08 SP Łazów 1,47

2.Piwko Paweł 08 SP Łazów 2,02

3.Kuć Marcin 07 SP Łazów 2,14

Piwko Karol 08 SP Łazów 2,14

5.Chmiel Jakub 08 SP 4 Sokołów 2,43

6.Skolimowski Grzegorz 08 SP 4 Sokołów 3,11

7.Chendoszka Kacper 09 SP Łazów 3,22

8.Przewoźnik marek 08 SP Łazów 3,27

 

Dziewczęta kl. VI - V /ur.2005 - 2006 /

1.Patejko Kinga 06 SP Łazów 3,26

2.Jarząbek Justyna 05 SP Łazów 3,28

3.Gromek Aleksandra 05 SP 4 Sokołów 3,46

4.Jurczak Emilia 05 SP 1 Sokołów 3,51

5.Krakowska Aleksandra 05 SP 1 Sokołów 4,03

6.Kosieradzka Oliwia 06 SP 4 Sokołów 4,05

7.Popławska Gabriela 06 SP Łazów 4,07

Kobylińska Wiktoria 05 SP 1 Sokołów 4,07

9.Stokowska Agata 05 SP 1 Sokołów 4,17

Onopiak Zuzanna 06 SP Łazów 4,17

11.Wierzbicka Ramona 06 SP 4 Sokołów 4,26

12.Pogorzelska Maja 06 SP 4 Sokołów 4,35

13.Przewoźnik Martyna 06 SP Łazów 4,53

14.Szajko Matylda 05 SP Sterdyń 5,11

15.Wicenciak Karolina 05 SP Sterdyń 5,14

16.Krzyżanowska Olga 05 SP Sterdyń 5,46

17.Siłka Roksana 05 SP Sterdyń 8,36

 

Chłopcy kl. VI - V /ur.2005 - 2006 /

1.Kobryń Jan 05 SP Łazów 2,10

2.Piwko Dominik 05 SP Łazów 2,25

3.Goworek Kamil 06 SP Łazów 2,28

4.Parzonka Jakub 06 SP Łazów 2,30

5.Rokita Bartek 06 SP Łazów 2,37

6.Sińczuk Jakub 06 SP Łazów 2,52

7.Błoński Patryk 05 SP 1 Sokołów 3,08

8.Piwko Przemysław 06 SP Łazów 3,13

9.Kropiwnicki Krzysztof 06 SP Łazów 3,13

10.Skibniewski Wojciech 06 SP Łazów 3,16

11.Częścik Eryk 06 SP 4 Sokołów 3,17

12.Milik Mateusz 06 SP Łazów 3,29

13.Skolimowski Filip 05 SP 4 Sokołów 3,30

14.Parzonka Stanisław 06 SP Łazów 3,52

15.Retko Kacper 05 SP Skibniew 3,57

16.Skonieczny Bartosz 05 SP Skibniew 4,09

17.Rosochacki Piotr 05 SP 4 Sokołów 4,22

18.Lipski Kuba 06 SP Skibniew 4,25

19.Kowalczyk Kacper 06 SP 4 Sokołów 4,27

20.Pogorzelski Dominik 05 SP Skibniew 4,31

21.Skibniewski Maciej 05 SP Skibniew 4,44

22.Matwiejczuk Kuba 05 SP Skibniew 4,57

23.Osiński Patryk 05 SP 1 Sokołów 5,42

24.Głowacz Wojciech 06 SP 4 Sokołów 5,50

25.Ratyński Mateusz 06 SP Skibniew 7,18